Prezenter – DJ

Sezon 2018/19 – Zapytaj o wolny termin !

Witam Cię w świecie mojej drugiej pasji i hobby, które towarzyszą mi od najmłodszych lat. Swoją przygodę z prowadzeniem imprez rozpocząłem pod koniec lat 80-tych.  Jednak, że ponoć w życiu powinno się robić – to co się lubi – dlatego przygotowałem dla Państwa swoją ofertę w także w tym zakresie. Jak wiesz, na dobrą, udaną imprezę składa się wiele czynników. Głównym z nich jest odpowiednio dobrana oprawa muzyczna oraz kontakt prowadzącego z gośćmi. Zdobyte doświadczenie już w latach 80-tych gwarantuje sporą wiedzę muzyczną z przestrzeni ponad 30 lat. Poprzez odpowiednio dobrany repertuar zadbam o Państwa dobre samopoczucie podczas każdego rodzaju zabawy. Tylko sprawdzone i znane przeboje daje gwarancję, dobrej zabawy ! Jeśli wymaga tego sytuacja potrafię improwizować, i nie musisz posiadać sztywno ustalonego repertuaru muzycznego, czy przebiegu Twojej imprezy. Muzyka może być dostosowywana na bieżąco do różnych gustów i wymogów imprezowiczów oraz do ich wieku!

W obecnych czasach duży wybór muzyki to już nie problem. Wyczucie stylów muzycznych, odpowiednie dopasowanie muzyki do wymagań gości oraz atrakcyjne ceny – to moje dodatkowe atuty !

Taniec w chmurach – dlaczego nie ?  Dla zainteresowanych posiadamy  maszynę do ciężkiego dymu unoszącego się na niskim poziomie w trakcie tańca.

Zakres moich usług obejmują przeróżne imprezy okolicznościowe m.in.dj

– przyjęcia weselne,  poprawiny, rocznice
– K A R A O K E
– studniówki,  komersy,  półmetki
– 18′-stki,  30-stki, 40-stki,  50, itp…
– imprezy firmowe / eventy
– bale  sylwestrowe
– bale  karnawałowe
– Andrzejki
– imprezy  plenerowe
– inne imprezy okolicznościowe

ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOICH USŁUG !

Wesela i większe imprezy obsługują 2 osoby, dj oraz oświetleniowiec. 

OPOLE, WROCŁAW, GLIWICE, Prudnik, Nysa, Opole, Głuchołazy, Grodków, Głubczyce, Głogówek, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice; Korfantów; Niemodlin, Namysłów, Oława, Brzeg, Otmuchów, Paczków, Racibórz, Ząbkowice Ślaskie, Kłodzko itp. Wodzirej / Prezenter na wesela, zabawy, bankiety, festyny, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe, komersy, półmetki, sylwester, zabawa taneczna, studniówka, bal, na urodziny, osiemnastkę itp.

 Wynajem nagłośnienia.